Strona główna
Zakupy
Tutaj jesteś

Dlaczego warto wybrać Samsung Pro Endurance jako kartę przechwytującą do wideorejestratora?

4 października 2022 karta przechwytująca do wideorejestratora

Bezpieczna jazda to podstawa podróży samochodem. Warto jednak mieć na uwadze, że nie zawsze bezpieczeństwo zależne jest wyłącznie od nas. Do wypadku czy lekkiej stłuczki dochodzi również w momencie, kiedy zawini inny kierowca. W takim przypadku zawsze chcemy mieć dowód na to, że to nie my popełniliśmy błąd. Stąd też coraz więcej kierowców korzysta z tak zwanych wideorejestratorów zapisujących ostatnie minuty jazdy. O co powinniśmy uzupełnić tego rodzaju urządzenie? Czy karta Samsung Pro Endurance będzie tutaj dobrym wyborem?

Wideorejestrator w Twoim samochodzie

Na wstępie warto zastanowić się, czy wideorejestrator rzeczywiście jest niezbędny w naszym pojeździe. Na pewno nie jest to szczególnie duży wydatek, natomiast może okazać się niezwykle przydatny niezależnie od tego, czy dużo podróżujemy, czy też są to raczej sporadyczne wypady. W przypadku stłuczki bądź poważniejszego wypadku może zostać zarejestrowany dokładny przebieg całego zdarzenia. To pozwoli policji na znalezienie winnych. 

Kamerka zazwyczaj instalowana jest z przodu pojazdu, ale nierzadko też z tyłu. Szerokokątny widok sprawia, że zarejestrowane wideo przedstawia obraz, jaki podczas jazdy towarzyszy samemu kierowcy. Chociaż wideorejestrator nie jest koniecznością, to warto rozważyć jego zakup. W przyszłości może się okazać, że uchroni nas on przed przykrymi konsekwencjami.

Czy karta pamięci do wideorejestratora jest niezbędna?

Jeżeli zdecydujemy się zakupić wideorejestrator, to konieczne będzie też wyposażenie go w odpowiednią kartę. Chociaż jest to dodatkowy wydatek, to jednak można uznać go za dobrą inwestycję. Dlaczego karta jest w tym przypadku niezbędna? Tworzone pliki muszą być gromadzone na dłużej, aby można było w dowolnym momencie zweryfikować, co się na nich znajduje. W takim przypadku przydaje się właśnie karta. W zależności od możliwości urządzenia możemy wyposażyć je na przykład w pamięć rzędu 256 GB. A jaka kartę micro SD do wideorejestratora warto zakupić?

Jaka karta przechwytująca wideo będzie najlepsza?

Karta pamięci do wideorejestratora pomaga nam zapisywać nagrania, które tworzone są na bieżąco. Później dane są nadpisywane, dzięki czemu nie musimy stale czyścić pamięci i dbać o to, aby karta była gotowa do dalszego gromadzenia plików. Zanim wybierzemy się na zakupy, upewnijmy się co do konkretnych parametrów naszego urządzenia nagrywającego. O czym mowa? Producent może wskazać nam maksymalną pojemność karty, jaka zadziała w wybranym przez nas sprzęcie. 

Doskonała karta przechwytująca wideo to na przykład wariant Samsung Pro Endurance. Zapewnia aż do 140 000 godzin rejestracji, ale przede wszystkim pozwala na rejestrację i odtwarzanie z jakością FHD / 4K. Jeżeli wciąż zastanawiasz się, jaka kartę micro SD do wideorejestratora wybrać, to pamiętaj, aby zawsze zwracać uwagę na wysoką jakość. Wspomniane wyżej parametry są jej doskonałym wyznacznikiem. Miej na uwadze także żywotność samej karty oraz jej pojemność. Możesz wybierać spośród kilku dostępnych wariantów. 

Artykuł przygotowany we współpracy z Samsung Polska.

bezpieczeństwo w firmie

Redakcja it-energo.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie świat gier, internetu, technologii i zakupów online spotykają się, tworząc inspirującą przestrzeń dla wszystkich miłośników wirtualnej rozrywki i cyfrowego świata.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

karta przechwytująca do wideorejestratora
agencja reklamowa
sprzęt audio

Jesteś zainteresowany reklamą?